tel. 504 603 519
JAMKO24
usługi 24H

MINIKOPARKA
I WYWÓZ MATERIAŁU
24/7

Pracownicy są zawsze w gotowości aby świadczyć usługi o każdej porze na najwyższym poziomie tak aby klienci zawsze byli zadowoleni z naszej pracy. Dbamy o bezpieczeństwo nasz sprzęt jest dostosowany do pracy po zmroku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

usługi minikoparka

MINIKOPARKA

wykopy / skarpowanie / korytowanie / obkopywanie

wykopy pod: wodę , prąd, kable, światłowody, drenaże, sieci wodno-kanalizacyjne, budynki, fundamenty, ogrodzenia / niwelacja terenu-skarpowanie / korytowanie pod kostkę, drogę / oczyszczanie i pogłębianie rowów melioracyjnych / obkopywanie fundamentów

usługi wywrotka

WYWÓZ MATERIAŁU

Oferujemy usługi związane z wywozem/przywozem materiałów sypkich. Samochód nadaje się także do przewozu maszyn i sprzętu budowlanego. Posiadamy również przyczepkę do transportu minikoparek oraz samochód-wywrotkę (kiper na 3 strony) marki IVECO – do dyspozycji 24h/7.

atrakcyjne ceny od 60 zł/godz.
Atrakcyjne ceny!
Minikoparka już od
60 zł/godz.
tel. 504 603 519

O FIRMIE

Firma JAMKO została założona aby świadczyć usługi ziemne minikoparką Bobcat E14 o wadze 1.4 tony z kompletem łyżek (25 cm, 40 cm, 100 cm-skarpówka). Posiadamy również samochód IVECO DAILY 35-10 z kiprem (wywrot na 3 strony) do przywozu i wywozu ziemi i surowców sypkich. Jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju pracach ziemnych, m.in.: wykopy pod fundamenty, budowę domu, ogrodzenia, drenaże, oczka wodne, przyłącza, niwelacje terenu, korytowanie pod kostkę. Nasza minikoparka, ze względu na małą masę i gabaryty oraz rozsuwane gąsienice, z łatwością porusza się w terenie podmokłym i trudno dostępnym z ograniczonym polem manewru. Firma JAMKO świadczy usługi 24h przez 7 dni tygodnia, aby zapewnić naszym klientom usługi w razie potrzeby o każdej porze dnia i nocy. Działamy sprawnie, szybko, w pełni profesjonalnie na terenie Krakowa i okolic min. Węgrzce, Bibice, Batowice, Dziekanowice, Tonie, Zielonki, Michałowice, Pękowice, Narama, Wola Zachariaszowska. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

FHU JAMKO

ul. C25 15
32-086 Węgrzce

NIP 945-176-88-02

tel. 504 603 519
kontakt@jamko24.pl